Specjalistyczne kursy języka angielskiego

Specjalistyczne kursy języka angielskiego BIZTECHESP

Język angielski dla branży HoReCa-Tur i Fitness

BIZTECHESP – Centre for Vocational English Training and Examinations jest wrocławskim ośrodkiem szkoleniowym specjalizującym się w nauczaniu języka angielskiego branżowego (zawodowego).  Poniżej przedstawiamy ofertę kursów dla branży HoReCa-Tur. Szkolimy nie tylko pracowników hoteli, restauracji, barów, biur podróży czy przewodników turystycznych, ale także nauczycieli zawodu.  Nie zapomnieliśmy także o branży fitness.  W ofercie znajdują się również specjalistyczne kursy biznesowe.  Oferujemy kursy stacjonarne i online.

Więcej informacji o BIZTECHESP – Centre for Vocational English Training and Examinations przedstawiamy na stronie www.biztechesp.pl 

BIZTECHESP - Centre for Vocational English Training and Examinations

Język angielski dla kucharzy

Czy umiesz po angielsku rozmawiać o podstawowych technikach i technologiach przetwórstwa żywności albo smakach i rodzajach żywności? A może musisz komunikować się z personelem lub umieć nazwać poszczególne sekcje kuchni i sprzęt w języku angielskim? Ukończenie tego multimedialnego kursu języka angielskiego dla kucharzy i innych pracowników gastronomii stanowi praktyczne przygotowanie językowe w obrębie wszystkich umiejętności językowych do pracy w zawodach związanych z gotowaniem.  Może być uzupełnieniem kursu „Język angielski w barze szybkiej obsługi”, „Język angielski w hotelarstwie i cateringu”,  Język angielski w gastronomii”.

Język angielski w gastronomii

Czy umiesz po angielsku rozmawiać o przygotowaniu deserów, napoi czy potraw pieczonych? A może musisz rozmawiać o różnych rodzajach menu, wycenach menu  albo polityce cenowej w języku angielskim? Ukończenie tego multimedialnego kursu języka angielskiego stosowanego w gastronomii oraz przetwórstwie żywności i zarządzaniu restauracją stanowi przygotowanie językowe w obrębie wszystkich umiejętności językowych do pracy w zawodach związanych z gastronomią. Może być uzupełnieniem kursu „Język angielski w barze szybkiej obsługi”, „Język angielski w hotelarstwie i cateringu”,  „Język angielski dla kucharzy”.

Język angielski w zarządzaniu restauracją fast food

Czy umiesz po angielsku mówić o polityce cenowej, księgowości, marketingu i reklamie w restauracji typu fast food? A może musisz mówić o zarządzaniu wyposażeniem restauracji w języku angielskim? Ukończenie tego multimedialnego kursu stosowania języka angielskiego w w zarządzaniu restauracją fast food stanowi praktyczne przygotowanie językowe w obrębie wszystkich umiejętności językowych do pracy w zawodach związanych z gastronomią  i obsługą ruchu turystycznego krajowego i zagranicznego.

Język angielski w biurze podróży

Czy umiesz po angielsku nawiązywać relacje z klientami i komunikować się z  klientami ? A może musisz mówić o anulowaniu, opóźnieniach i zmiany trasy podróży? Ukończenie tego multimedialnego kursu stosowania języka angielskiego w biurze podróży stanowi praktyczne przygotowanie językowe w obrębie wszystkich umiejętności językowych do pracy w zawodach związanych z turystyką i obsługą ruchu turystycznego krajowego i zagranicznego.

Język angielski w hotelarstwie i cateringu

Czy umiesz po angielsku rozmawiać o gościach biznesowych, wyposażeniu konferencyjnych czy programach lojalnościowych?  A może musisz rozmawiać o organizacji restauracji i imprez specjalnych w języku angielskim? Ukończenie tego multimedialnego kursu języka angielskiego stosowanego w hotelarstwie i cateringu stanowi przygotowanie językowe w obrębie wszystkich umiejętności językowych do pracy w hotelarstwie i cateringu. Może być uzupełnieniem kursu „Język angielski w barze szybkiej obsługi”, „Język angielski dla kucharzy”, „Język angielski w gastronomii”.

Język angielski w obsłudze ruchu turystycznego

Czy umiesz po angielsku rozmawiać o podróżach pociągiem, autobusem, statkiem, samolotem albo rezerwacjach? A może musisz  obsługiwać klienta w hotelu, organizować wycieczki z przewodnikiem albo opisać lokalne atrakcje w języku angielskim? Ukończenie tego multimedialnego kursu języka angielskiego stosowanego w obsłudze ruchu turystycznego stanowi przygotowanie językowe w obrębie wszystkich umiejętności językowych do pracy w branży turystyki międzynarodowej.

Język angielski dla instruktorów fitnessu

Czy umiesz po angielsku mówić o treningu elastyczności, aerobowym, równowagi lub celach treningu fitness? A może musisz rozmawiać o strategiach coachingowych i behawioralnych w języku angielskim? Ukończenie tego multimedialnego kursu języka angielskiego stosowanego przez instruktorów fitnessu stanowi wszechstronne przygotowanie językowe w obrębie wszystkich umiejętności językowych do pracy w sektorze  fitness, beauty i ośrodkach SPA. Kurs jest także przydatny pracownikom uzdrowisk.

Język angielski w zarządzaniu kryzysowym

Czy umiesz menedżerze zarządzania kryzysowego mówić po angielsku o klęskach żywiołowych, czy pojazdach specjalnych? A może musisz komunikować się przez radio? Ukończenie tego multimedialnego kursu języka angielskiego stosowanego w zarządzaniu kryzysowym stanowi praktyczne przygotowanie językowe w obrębie wszystkich umiejętności językowych do pracy. Kurs przeznaczony jest też dla służb ratowniczych, policji, wojska, straży pożarnej oraz osób koordynujących zarządzanie kryzysowe w czasie klęsk żywiołowych, wypadków masowych czy wydarzeń takich jak epidemie, zagrożenie chemiczne czy radiologiczne.