Usługi przewodnickie

Usługi przewodnickie terenowe

Prowadzimy wycieczki po terenie całego Dolnego Śląska.  Możemy wejść wszędzie tam gdzie nie ma etatowych przewodników. Prowadzimy wycieczki po obiektach zabytkowych  i rezerwatach przyrody o ile są udostępnione do zwiedzania.  Proponujemy wycieczki piesze i autokarowe np. po uzdrowiskach położonych w rejonie Kłodzka czy Jeleniej Góry. Świadczymy też usługi przewodnickie dla pielgrzymek i grup wyznaniowych. Pracujemy w językach polskim i angielskim. 

Kontakt: przez formularz lub pod numerem telefonu 797146142

Niedźwiedzica. Krzyż pokutny
Krzyż Pokutny -Niedźwiedzica
Jaskinia Niedźwiedzia - Lew jaskiniowy

Usługi przewodnickie po Jaskini Niedźwiedziej w Kletnie

Posiadamy uprawnienia do prowadzenia wycieczek trasą turystyczną w najpiękniejszej polskiej jaskini, czyli Jaskini Niedźwiedziej w Kletnie. W trakcie wycieczki prowadzimy edukację przyrodniczą reprezentującą wiele różnych dziedzin nauki np. speleologię, geologię, paleontologię czy chiropterologię. Istnieje możliwość organizacji np. jednodniowej wycieczki autokarowej. Obowiązuje rezerwacja biletów. W trakcie zwiedzania należy przestrzegać wszelkich zasad zwiedzania tego rezerwatu przyrody.  Pracujemy w językach polskim i angielskim. 

Kontakt: przez formularz lub pod numerem telefonu 797146142

Usługi przewodnickie sudeckie

Oferujemy usługi przewodnickie po Sudetach (np. wycieczki piesze lub autokarowe). Wycieczki prowadzimy wyłącznie po szlakach turystycznych. Pracujemy w językach polskim i angielskim. 

Kontakt: przez formularz lub pod numerem telefonu 797146142

Schronisko na Szrenicy
Schronisko na Szrenicy w Karkonoszach