Usługi przewodnickie

Usługi przewodnickie górskie sudeckie i terenowe

Prowadzimy wycieczki po terenie całego Dolnego Śląska wraz z Sudetami. Możemy wejść wszędzie tam gdzie nie ma miejscowych przewodników. Prowadzimy wycieczki po obiektach zabytkowych i rezerwatach przyrody o ile są udostępnione do zwiedzania.  Wycieczki górskie prowadzimy wyłącznie po szlakach turystycznych. Proponujemy wycieczki piesze i autokarowe np. po uzdrowiskach położonych w rejonie Kłodzka czy Jeleniej Góry. Pracujemy w językach polskim i angielskim. 

Kontakt: przez formularz lub pod numerem telefonu 880 034 410.

Niedźwiedzica. Krzyż pokutny
Krzyż pokutny - Niedźwiedzica. Krzyże pokutne stawiano w miejscach popełnienia zbrodni.
Salka przejściowa-Szkielet Niedźwiedzia
Szkielet niedźwiedzia jaskiniowego

Usługi przewodnickie po Jaskini Niedźwiedziej w Kletnie

Posiadamy uprawnienia do prowadzenia wycieczek trasą turystyczną w najpiękniejszej polskiej jaskini, czyli Jaskini Niedźwiedziej w Kletnie. W trakcie wycieczki prowadzimy edukację przyrodniczą reprezentującą wiele różnych dziedzin nauki np. speleologię, geologię, paleontologię czy chiropterologię. Istnieje możliwość organizacji np. jednodniowej wycieczki autokarowej. Obowiązuje rezerwacja biletów. W trakcie zwiedzania należy przestrzegać wszelkich zasad zwiedzania tego rezerwatu przyrody.  Pracujemy w językach polskim i angielskim. 

Kontakt: przez formularz lub pod numerem telefonu 880 034 410.

Pałac Marianny Orańskiej w Kamieńcu Ząbkowickim
Pałac Marianny Orańskiej w Kamieńcu Ząbkowickim

Usługi przewodnickie po Pałacu Marianny Orańskiej w Kamieńcu Ząbkowickim

Zapraszam na wycieczki do 5 co do wielkości w Polsce pałacu w  Kamieńcu Ząbkowickim. W czasie wycieczki zapoznamy się z życiorysem holenderskiej  królewny Marianny Orańskiej i jej dziedzictwem.  Opowiemy o samym pałacu i o jego architekturze. Z Marianną Orańską jest związanych aż sześć gmin; Kamieniec Ząbkowicki, Złoty Stok, Lądek-Zdrój, Stronie Śląskie, Międzylesie oraz częściowo Bystrzyca Kłodzka. Pracujemy w językach polskim i angielskim.

Kontakt: przez formularz lub pod numerem telefonu 880 034 410.